Wiadomości

Archiwum wydarzeń

 

Podsumowanie czerwca.

Jak co miesiąc, odbyła się zumba dla dzieci, samodzielne przygotowanie zdrowych i smacznych kanapeczek oraz przedszkolny "Dzień bez cukru i słodyczy". Wszystko to w ramach działań propagujących zdrowy styl życia.

W czerwcu nasze Żaki ze starszych grup wybray się na wycieczkę do "Loopys World". To największa sala zabaw, która znajduje się na Wrocławskich Bielanach. Szaleństwom nie było końca! Dzieciaki pokonywały rozmaite przeszkody, wspinały się na „małpie gaje”, by potem zjeżdżać pokręconymi ślizgawkami...Radość była przeogromna! W drodze powrotnej w autokarze zmęczenie dało o sobie znać i prawie wszystkie przedszkolaki ucinały sobie drzemkę.

W tym miesiącu ostatni raz przed wakacjami odbyło się "Spotkanie z muzyką". Tym razem przyjechali do nas muzycy, którzy zagrali na Banjo i Gitarze Basowej oraz Ukulele.Tematem przewodnim tego spotkania były wakacje tak długo już przez wszystkich wyczekiwane. Jak zawsze było muzycznie i bardzo wesoło.

Czerwiec to w przedszkolu także czas pożegnania najstarszych przedszkolaków z grup "Kaczuszek" i "Jagódek". Dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowały program artystyczny, który zaczęły od uroczystego poloneza. Następnie zaprezentowały taniec disco i piosenki w języku niemieckim i angielskim. Rodzicom łezka w oku się zakręciła. W końcu to już nie przedszkolaki, ale przyszli uczniowie ostatni raz występują w swoim przedszkolu. Po oficjalnej części nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród oraz podziękowania. Udanych wakacji !!!


Podsumowanie maja.

Maj obfitował w wiele bardzo ciekawych wydarzeń. Odbyły się cykliczne zajęcia Zumby oraz jak co miesiąc- prozdrowotny „Dzień bez cukru i słodyczy”.Odwiedzili nas goście, którzy przyjechali z teatrzykiem pt."Brzydkie kaczątko". Nasze Żaki jak zawsze bawiły się wyśmienicie.

18 maja odbył się już II Turniej Szachowy dla przedszkolaków i jak zwykle emocje sięgały zenitu. Natomiast w sobotę 25 maja odbyła się spartakiada "Sprawna Rodzinka". Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej wśród przedszkolaków i ich rodziców oraz aktywne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Piknik rozpoczął się wspólną rozgrzewką pod przewodnictwem Pani Kamilii od Zumby, w której wzięli udział rodzice, dzieci i personel PN Żak, wszyscy w obowiązkowych strojach sportowych. Zabawa była bardzo udana, a dzieciom najbardziej podobała się rywalizacja z rodzicami. Dla wszystkich sportowców oprócz medali został przygotowany poczęstunek w postaci ciast, napojów, grilla oraz atrakcje, takie jak: zamki dmuchane i malowanie twarzy, kręcenie talerzy oraz pokazy psów. Jednak największą atrakcją byli strażacy i ich wozy strażackie, które można było oglądać od środka. Wszystkim mamom dziękujemy za pyszne ciasta!

Gdy przedszkolaki zdążyły odpocząć po zmaganiach sportowych na spartakiadzie, już w poniedziałek 27 maja odbył się V Bieg Żaka w parku miejskim. Wśród starszaków rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż każdy chciał pokazać kolegom na co go stać. Trzeba było przeprowadzić eliminacje i biegi finałowe, które wyłoniły zwycięzców. I choć nie każdy mógł wygrać to wszystkie Żaki dobrze się bawiły a na koniec dostały pamiątkowe dyplomy i medale.

30 maja zostały przeprowadzone zajęcia w grupach pt."Inny- nie znaczy gorszy". Celem tych zajęć było pokazanie przedszkolakom, że na świecie żyją ludzie niepełnosprawni ruchowo, niewidomi czy też głusi, i że są takimi samymi ludźmi jak my. Dzieci poznały pojęcie tolerancji i szacunku do każdego człowieka bez względu na pochodzenie i kolor skóry. Natomiast 31 maja zorganizowaliśmy dla wszystkich przedszkolaków Dzień Dziecka. Na placu zabaw w przedszkolnym ogrodzie Żaki mogły skorzystać z malowania twarzy, dmuchania baniek, zumby dla najmłodszych oraz z mnóstwa zabaw i gier. Było wesoło i bardzo muzycznie.

Jak co roku w maju odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. W dwóch najmłodszych grupach „Misiów" i "Motylków" połączono je z pasowaniem na przedszkolaka. Wszystkie grupy przygotowały piękne programy artystyczne. Wierszyki dla mamy i taty, piosenki o nich i dla nich wywoływały u rodziców nie tylko radość ale i wzruszenie. Potem były życzenia i rozdanie zrobionych przez dzieci prezentów oraz uściski ukochanych rodziców.


 Podsumowanie kwietnia 2019

Kwiecień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń w naszym przedszkolu. Początek miesiąca upłynął naszym przedszkolakom na przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowywaniu kartek , pisanek i innych ozdób świątecznych. Ogłoszony został konkurs plastyczny na najładniejszą pisankę wielkanocną. Zainteresowanie było bardzo duże! Całe przedszkole zostało udekorowane kolorowymi jajkami, które wykonały dzieci razem z rodzicami. Przed świętami konkurs został rozstrzygnięty. Przedszkolaki bardzo cieszyły się z otrzymanych nagród.

Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki z grup „Słoneczek” i Żabek” wybrały się na wycieczkę do Areny Gigantów do Wrocławia. Szaleństwom i zabawom nie było końca! Nasze Żaki wróciły ogromnie zmęczone ale bardzo szczęśliwe :-).

Tuż przed świętami zorganizowaliśmy przedszkolakom animacje pt. „W pogoni za Wielkanocnym Zajączkiem”. Zabawa odbyła się w przedszkolnym ogrodzie, gdzie Żaki wykonywały różne nieskomplikowane zadania na jajowej ścieżce, która zaprowadziła je do Zająca rozdającego czekoladowe jajeczka.

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w każdej grupie odbyły się zajęcia o tematyce ochrony naszej planety przed zanieczyszczeniami. Dzieciom najbardziej podobało się segregowanie śmieci do różnych pojemników. Wykazały się dużą wiedzą na temat oszczędzania energii oraz ochrony lasów. A po zajęciach w salach, uzbrojeni w rękawiczki i worki na śmieci, wyszliśmy poza teren przedszkola, aby posprzątać świat :-).

23 kwietnia najstarsze grupy „Jagódki” oraz „Kaczuszki” wybrały się na wycieczkę do Wrocławia.Celem wyprawy było Centrum Wiedzy o Wodzie- HYDROPOLIS. W bardzo ciekawy sposób Pan Przewodnik opowiadał przedszkolakom o istotach żyjących na dnie oceanu, o rekinach, żółwiach i potworach zamieszkujących bezkresne głębiny. Największą atrakcją okazał się batyskaf, do którego mogły wejść i choć troszkę poczuć, jak to jest w łodzi podwodnej. Z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o tym, jakie znaczenie dla naszego życia ma woda i skąd się wzięła na naszej planecie.

Pod koniec miesiąca odwiedzili nas muzycy z cyklicznymi „Spotkaniami z muzyką”. Tym razem przywieźli akordeon i zapoznali nas z muzyką Europy i Świata. Jak zawsze było bardzo muzycznie i wesoło! :-)


 

Podsumowanie marca 2019

W tym miesiącu dzieci z grup "Słoneczek" "Żabek" oraz "Kaczuszek" wybrały się do Teatru do Wrocławia na przedstawienie pt. "Afryka Kazika". Wrażeń było co nie miara...przejażdżka autokarem, pełna humoru opowieść o Kaziku co Afrykę zwiedzał przeniosły nasze przedszkolaki w zupenie inny świat niż ten jakiego doświadczają na co dzień. Zmęczone wróciły do przedszkola ale opowieściom nie było końca.

Także do przedszkola zawitali aktorzy z przedstawieniem teatralnym pt. "Koziołek Pacanołek". Wszystkie przedszkolaki bawiły się wspaniale, gdyż same też mogły czynnie uczestniczyć w przedstawieniu...takie akcje to my bardzo lubimy! :) Ale to nie koniec. Odwiedzili nas też muzycy grający na puzonie i tubie. Comiesięczne "Spotkania z muzyką" wzbudziły, jak zawsze, wiele radości i wspólnej zabawy, poprzez którą integrują się wszystkie przedszkolaki.

W marcu dało się odczuć atmosferę oczekiwania na upragnioną wiosnę. Wszystkie wydarzenia i działania nastawione były na jej rychłe przyjście. W każdej grupie przedszkolaki wykonywały ozdoby i dekoracje wiosenne. Prace plastyczne wystawione w galeriach obfitowały w pierwsze wiosenne kwiatki i inne oznaki wiosny. Każda grupa wykonała też Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę. 21marca wszystkie Żaki uzbrojone w grzechotki wyszły w barwnym Korowodzie poza teren przedszkola i w ten sposób uczciły przyjście upragnionej wiosny. Najstarsze grupy "Jagódek" i "Kaczuszek" przygotowały dla pozostałych dzieci piękne przedstawienie witające wiosnę. Tego dnia każdy z nas pokazał też, że integruje się z osobami z Zespołem Downa ubierając dwie różne skarpetki. Obchodziliśmy bowiem Światowy Dzień Zespołu Downa.

Natomiast 22 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wody. Wszyscy w przedszkolu ubraliśmy się na niebiesko. Dzieci z grupy "Słoneczek" i "Żabek" przygotowały z tej okazji krótkie przedstawienie o tym, czym dla nas jest woda, jak ważna jest w codziennym życiu, a także o tym , że brakuje jej milionom ludzi na całym świecie.

Tak jak w poprzednich miesiącach odbyły się bardzo lubiane przez dzieci zajęcia Zumby, prowadzone przez Panią Kamilę. Dzieci z ogromną werwą i zapałem, starają się wykonywać ćwiczenia gimnastyczne, dając upływ swoim emocjom i nieskończonej energii. Odbyły się również lubiane przez dzieci zajęcia z robotyki. W czasie zajęć dzieciaki zadziwiały swoimi zdolnościami, determinacją i cierpliwością. Na koniec zajęć, jak zawsze wszystko co programowały i konstruowały zaczynało działać. Dzieci z ogromną niecierpliwością, czekają na kolejne wyzwania. Nie zapomniano również, o cyklicznych zajęciach i pogadankach na temat zdrowego żywienia w ramach organizowanego co miesiąc "Dnia bez cukru i słodyczy". Żaki już doskonale wiedzą, do czego prowadzi nadmierne spożywanie słodyczy, więc bez żadnych problemów potrafią rezygnować z ulubionych przysmaków.


Podsumowanie lutego 2019

Największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w tym miesiącu był Bal Karnawałowy. W tym dniu przedszkole opanowały przeróżne postaci z bajek i nie tylko...Bawiły się księżniczki, Elsy z Krainy Lodu, speidermeny, batmany oraz wróżki, elfy, biedronki i pszczółki:)) Nawet wszystkie Panie przebrały się, ku zdziwieniu dzieci. Zabawa była przednia i wrażenia niezapomniane. Następny bal już za rok!

Dzień po balu obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. Hasło tego dnia to „ W Walentynki jemy witaminki”. Dzieci przyszły ubrane w kolorze czerwonym, a zajęcia tego dnia uczyły o miłości ale do witaminek zawartych w owockach i warzywkach.

W tym miesiącu nasze przedszkolaki odwiedziły Miejską Bibliotekę w Ratuszu. Tam czekały na nie Panie z bardzo ciekawym programem edukacyjnym na temat czytania, oglądania oraz szanowania bajeczek i książek.

Nasze przedszkole odwiedzili w lutym wspaniali goście. Przyjechali aktorzy z teatrzykiem pt. „Dino nowy przyjaciel” oraz muzycy z cyklicznym programem „Spotkania z muzyką”, którzy zaprezentowali klarnet- magiczny instrument, którego dźwięki rozbawiły całą widownię. Jednak największe zainteresowanie wzbudził artysta klown, który dał wspaniały pokaz żonglerski oraz akrobatyczny. Mało tego, przywiózł ze sobą prawdziwego węża o imieniu BalbinaJ!!!

Poza zajęciami w tygodniu, odbył się w jedną z lutowych sobót I Turniej Szachowy. Wzięły w nim udział dzieci uczące się gry w szachy na zajęciach w przedszkolu, prowadzonych przez Pana Wiktora. Rywalizacja była wspaniała a na mistrzów czekały atrakcyjne nagrody.


Podsumowanie stycznia 2019

Styczeń obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Jak w każdym miesiącu, nie było czasu na nudę. Odbył się comiesięczny koncert z serii „Spotkanie z muzyką”. Tym razem przybyli muzycy z trąbką. Dzieci zapoznały się z budową instrumentu oraz wysłuchały kilku utworów granych na trąbce . Jak zawsze było to muzykowanie na wesoło:)

W tym miesiącu zorganizowaliśmy również przedszkolne konkursy: z wiedzy matematycznej dla starszych Żaków oraz „Wiem i potrafię” dla maluchów. Trzeba przyznać, że nasze przedszkolaki potrafią sobie świetnie radzić z trudnymi i podchwytliwymi zadaniami, a sam udział w konkursach uczy je tego, jak się wygrywa i przegrywa.

W styczniu odbyły się także uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Swoje umiejętności zaprezentowały przedszkolaki ze wszystkich grup. Były wierszyki, piosenki i życzenia płynące prosto z małych serduszek wszystkich wnucząt oraz własnoręcznie wykonane prezenty.

W naszym przedszkolu przez cały miesiąc miała miejsce akcja „Dokarmiamy zwierzęta zimą”, podczas której zbierano artykuły mające wesprzeć podopiecznych oławskiego schroniska dla zwierząt. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom, którzy przynieśli niezbędne artykuły i tym samym nie pozostali obojętni wobec bezdomnych kotków i piesków. Zebrane rzeczy przekażemy pani doktor weterynarz, która jak co roku odwiedzi nas z jednym ze swoich pupili.


 

Podsumowanie grudnia 2018

Choinki, bombki, światełek blask...pierniki, kartki, prezenty. Grudzień upłynął nam w bardzo świątecznej atmosferze. Dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowywały jasełkowe wystąpienia, wypiekały pachnące i smakowite ciasteczka. Każdy przedszkolak z niecierpliwością wyczekiwał wizyty Świętego Mikołaja. O jego wizycie zawiadomiły nas dziesiątki budzików, które rozbrzmiały 6 grudnia o godz. 9:30...Wspaniały gość przybył z dalekiej Laponii z wielkim workiem prezentów. Przycupnął przy kominku, częstując się ciasteczkami, rozdawał dzieciom paczki. Była radość ale też pewne onieśmielenie, wszak niecodziennie widuje się tak zacnego gościa:)

W tym miesiącu Mikołaj nie był jedynym gościem. Odwiedzili nas też muzycy z programem p.t. "Spotkanie z muzyką. Trąbka w świątecznym nastroju". Przedszkolaki jak zawsze bawiły się świetnie a artystów nagrodziły gromkimi brawami.

Tuż przed świętami odbyły się także Przedstawienia Jasełkowe, w których brali udział mali artyści. Przygotowania trwały cały miesiąc, więc wszystko musiało się udać:)
W bożonarodzeniowej scenerii, na tle szopki, choinek, przy dźwiękach pianina śpiewano kolędy, mówiono wierszyki dla Jezuska i grano mu na instrumentach. Atmosfera była wzruszająca, a do wspólnego kolędowania dołączyli rodzice i nauczyciele.


 

Podsumowanie listopada 2018.

W tym miesiącu w naszym przedszkolu nie było czasu na nudę. Już na samym początku przyjechali do nas artyści z teatrzykiem pt. "Czerwony Kapturek". Przedszkolaki uwielbiają tę formę obcowania ze sztuką, gdyż są bardzo często aktywowani do wspólnego grania na naszej małej scenie. Jak zawsze jest to dla dzieciaków wspaniała zabawa.

W myśl zasady „Jemy i żyjemy zdrowo”- jak co miesiąc, dzieci razem ze swoimi Paniami samodzielnie przygotowywały śniadanie. Smakowite kanapeczki z szyneczką, serkiem i pełne zdrowych warzyw migiem znikały z talerzyków. A dzień 8 listopada ogłosiliśmy w naszym przedszkolu ”Dniem bez cukru i słodyczy”.

Tuż przed obchodami Narodowego Święta Niepodległości, 9 listopada , grupa "Kaczuszki" zorganizowała uroczysty apel, podczas którego, całe przedszkole odśpiewało Hymn Narodowy oraz wysłuchaliśmy piosenek i wierszy patriotycznych przygotowanych przez grupę starszaków. Godnie uczciliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości oraz daliśmy wspaniałą lekcję patriotyzmu. Również cykliczne "Spotkania z muzyką" odbyły się w klimacie narodowościowym co bardzo przypadło do gustu małym Żakom:))

Kolejnym ważnym wydarzeniem był Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który przypadał 21 listopada. Można było na specjalnie przygotowanym drzewie pozdrowień umieścić kolorowe serduszko z miłym słowem, bądź rysunkiem i poczęstować się ciasteczkami upieczonymi przez grupę "Motylków". Każdy dla każdego w przedszkolu starał się być bardzo miłym i sympatycznym.

Długo wyczekiwanym wydarzeniem był Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje najukochańsze przytulaki. Odbyły się zwariowane tańce, przyjęcie ciasteczkowe dla misiów i przedszkolaków oraz różne gry i zabawy z udziałem misiów. Kulminacyjnym punktem tego święta było przedstawienie wystawione przez Panie ku zdziwieniu wszystkich przedszkolaków, bo to była niespodzianka. Oczywiście rzecz była o misiu, który uwielbiał miodek i nie chciał się nim podzielić z nikim. Jednak potrzebował pomocy w przeniesieniu miodku do swojego domku. Pomógł mu mały jelonek i miś poczęstował go miodem. Bajka skończyła się dobrze a Panie dostały gromkie brawa od swoich wychowanków a śmiechu było co nie miara:)

Tradycyjnie w ostatni dzień listopada w każdej grupie odbyły się Andrzejki. Panie przygotowały dla milusińskich wróżby, zabawy a nawet lanie wosku. Ten dzień obfitował w moc wrażeń i dobrą zabawę.

Zapraszamy do galerii :))


 

Podsumowanie października 2018 r.

W tym miesiącu w naszym przedszkolu zrobiło się już bardzo jesiennie choć pogoda za oknem wskazywała na późne lato. W grupach starszaków dzieci wyczarowywały piękne prace plastyczne z jesiennych darów natury. Powstawały ludziki z kasztanów, pacynki z korzeni marchwi, pietruszki czy nawet selera. Grupa " Słoneczek" gotowała pyszną zupę jesienną i kręciła soki z sezonowych warzyw i owoców. Smakowite zapachy roznosiły się po całym przedszkolu.:)

W myśl zasady „Jemy i żyjemy zdrowo”- jak co miesiąc, w pierwszy czwartek, dzieci razem ze swoimi Paniami samodzielnie przygotowywały śniadanie. Smakowite kanapeczki z szyneczką, serkiem i pełne zdrowych warzyw migiem znikały z talerzyków. A dzień 10 października ogłosiliśmy w naszym przedszkolu ”Dniem bez cukru i słodyczy”. Podczas tego dnia odbyły się pogadanki z przedszkolakami na temat złego wpływu słodyczy na nasze zdrowie.

9 października dzieci z grup od trzeciej do szóstej wybrały się na musical pt. "Herkules" do oławskiego Ośrodka Kultury. Wspaniała muzyka i wartka akcja zachwyciły młodych widzów i po powrocie do przedszkola Żaki jeszcze długo przeżywały losy młodego greckiego herosa. Dla młodszych Żaczków odbyły się natomiast warsztaty "Młodego chemika". Maluchy mogły sobie poeksperymentować z farbkami i łaczyły kolory tworząc tęczowe kompozycje.

12 października najstarsze przedszkolaki z grupy "Kaczuszek" wraz ze swoimi Paniami przygotowały wspaniały występ dla kadry przedszkola z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pięknie zaśpiewane piosenki i wyrecytowane wiersze a także skoczny taniec wzruszyły panie nauczycielki do łez. Przytulańcom i podziękowaniom nie było końca.

Do naszego przedszkola zawitali także goście. Aktorzy z teatrzykiem pt. "Podwodny Swiat"oraz muzycy z bardzo lubianym przez dzieci instrumentem- perkusją. Wszyscy dostarczyli dzieciom niezapomnianych wrażeń i emocji.

Jednak najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego miesiąca okazał się Bal Jesienny zorganizowany po raz pierwszy w naszym przedszkolu. Ależ to była zabawa. Na parkiecie wirowały opasłe dynie, rude wiewióreczki, dostojne liski, niepozorne jeżyki oraz olśniewające panie jesienie. Długo zapamiętamy zorganizowany kotylionowy walczyk czy polkę kłaniankę. Następny Bal Jesienny już za rok!


 

Podsumowanie wrzesnia 2018 r.

      Pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego mamy już za sobą. Nie było łatwo! Wszyscy odczuwaliśmy ciężar adaptacji. Maluchy wylewały tony łez, rodzice przeżywali ciężkie rozstania a panie miały pełne ręce roboty z jednymi i z drugimi! :-) Zarówno dzieci jak i dorosłych trzeba było uspokajać! Powoli płacze milkły i zaczynała się fajna zabawa. Dzieci uczyły się pierwszych przedszkolnych piosenek, malowały i wyklejały pierwsze „dzieła sztuki", które zawisły na tablicach w szatni. We wrześniu na nasz cykliczny koncert „Spotkania z muzyką" przyjechała najprawdziwsza wiolonczela. Było sporo wspaniałych dźwięków i rytmicznych zabaw. Nasze Żaki jak zwykle bawiły się bardzo dobrze. W tym miesiącu byliśmy uczestnikami przedstawienia teatralnego, które odbyło się na naszej scenie przedszkolnej. Zawitali do nas aktorzy z teatrzykiem pt. " Kotek i kogutek". Było niezwykle wesoło i muzycznie a mała widownia nagrodziła artystów gromkimi brawami.

     Nasze przedszkole propagując ochronę środowiska zorganizowało "Akcję- Segregację". W każdej grupie odbyły się zajęcia, podczas których dzieci dowiedziały się co to jest segregacja odpadów i po co się ją wykonuje.Nastepnie wszystkie przedszkolaki przy sprzyjającej wrześniowej pogodzie i ku zdumieniu przechodniów wyruszyły poza teren przedszkola, aby posprzątać osiedlowe podwórka.W ramach przedszkolnej akcji "Jemy zdrowo", jak co miesiąc wszystkie Żaki samodzielnie przygotowały sobie śniadania. Dzięki temu przedszkolaki (nawet niejadki) chętnie zjadły zrobione przez siebie kanapki, a nawet sięgnęły po te produkty, których dotąd nie lubiły:)) Każdego miesiąca w naszym przedszkolu obowiązuje jeden "Dzień bez cukru i słodyczy". We wrześniu to był czwartek 13-go.Wtedy to uświadamiamy dzieci, jaki zły wpływ na nasze zdrowie ma zajadanie cukiereczków i ciasteczek. Proponujemy, aby maluchy częsciej sięgaly po owocki i warzywka, gdyż mają wiele witamin i są bardzo zdrowe.

     20 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu to święto uczciliśmy zabawami sportowymi na świeżym powietrzu. Mniejsze przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z chustą klanzą oraz w naszej przedszkolnej zumbie. Zajadaliśmy zdrowe smakołyki, popijaliśmy soczki i śpiewaliśmy piosenki...hm...na co dzień też tak się bawimy...więc u nas Dzień Przedszkolaka trwa cały rok!
Zapraszamy do galerii...:)